Botan BS-1 tělová

• barva odpovídá fotce
    • kvalita
    • o půl cm delší
  • , zakoupeno v NEJTANECNIBOTY.CZ

• Taneční boty jsou jako bačkůrky. Mám již ty samé v černé barvě a jsem s nimi velmi spokojena. Proto jsem si objednala další v jiné barvě.
  • , zakoupeno v DANCE-BOTY.CZ

• Přesně sedí. Velikost odpovídá, dle tabulky.
    • Jsou velmi pohodlné, měkoučké.
    • Pěkně zpracované.

Značka
Barva
béžová

Taneční boty Botan BS-1 jsou ručně vyráběné taneční boty u kterých se klade důraz na prvotřídní výběr materiálů a zpracování.Mnohaleté zkušenosti s prodejem tanečních bot nás vedlo k rozhodnutí vyvinout nové taneční boty , které se vyznačují vlastnostmi, které každá tanečnice vyžaduje. Boty jsou maximálně ohebné pro zvládnutí každého pohybu díky flexibilní podrážce. Taneční obuv Botan jako jediná má na patě měkký latexový polštářek. Jedná se tedy o velmi pohodlnou taneční obuv ve které vydržíte tancovat celý večer. Na ples nebo do tanečního kurzu? Ideální. Každý pár je ručně vyráběn z kvalitních materiálů jako je satén, hovězí pravá kůže a nebo mikrovlákno. Pro rychlejší zapínání oceníte praktickou rychlopřezku, kterou pouze zaháknete za háček. Taneční obuv Botan je vhodná pro začátečníky tak i pro profesionální tanečníky.

• barva odpovídá fotce
    • kvalita
    • o půl cm delší
  • , zakoupeno v NEJTANECNIBOTY.CZ

• , zakoupeno v DANCE-BOTY.CZ

• Přesně sedí. Velikost odpovídá, dle tabulky.
    • Jsou velmi pohodlné, měkoučké.
    • Pěkně zpracované.
  • , zakoupeno v DANCE-BOTY.CZ

• barva se liší od obrázku není úplně tělová, popsala by jsem jí spíše jako měděnou (tmavší než na obrázku)

Moje první taneční, jsou krásné, těším se.